Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Krasocin - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy Kielce

Kielce(Krasocin + 36 km)

399 500 zł43,80 m² 9 121 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna lokal handlowy W centrum kielc, ul. Jana pawła II 19 Uwaga! Jest to ostatni lokal dostępny w tej znakomitej lokalizacji! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy klimatyzowany

Szydłówek,Kielce(Krasocin + 36 km)

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa oferta inwestycyjna tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje atrakcyjny lokal położony przy Zalewie Kieleckim, w inwestycji Klonowy Bulwar przy ul. Klonowej 89. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce(Krasocin + 36 km)

1 200 000 zł278 m² 4 316,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowo - handlowy z częścią mieszkalną, położoną w Kielcach przy ul. Klonowej. Na powierzchnię lokalu składa się: piwnica: dwa magazyny : 11,4 m 2 oraz 14,7.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Niewachlów I,Kielce(Krasocin + 36 km)

2 200 000 zł240 m² 9 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy obiekt usługowo-biurowy, wybudowany w 2023 roku, o powierzchni całkowitej 240 m (użytkowa 177 m ), posadowiony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Dąbrowa Zielona(Krasocin + 40 km)

649 000 zł3 947 m² 164,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, z jednocześnie szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Kielce

Centrum,Kielce(Krasocin + 36 km)

750 000 zł107 m² 7 009,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Posiadamy w ofercie sprzedaży lokal usługowy w ścisłym centrum Kielc o powierzchni 107 m2 zlokalizowany na 3 i 4 piętrze w budynku mieszkalno-handlowo-usługowym. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Peryferyjna

Piaski,Kielce(Krasocin + 36 km)

20 000 000 zł6 600 m² 3 030,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| na sprzedaż kompleks czterech budynków zlokalizowany w Kielcach przy ulicy Peryferyjnej, budynki usytuowane są na działce o pow. 12611 m2. Powierzchnia użytkowa wszystkich budynków to około.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zagórska

Centrum,Kielce(Krasocin + 36 km)

365 000 zł54,55 m² 6 691,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Sprzedamy lokal mogący pełnić funkcję usługową jak i mieszkalną, położony w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej 24- w sąsiedztwie targowiska miejskiego, w pobliżu głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Kielce(Krasocin + 36 km)

1 470 000 zł134,29 m² 10 946,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży duży lokal usługowy położony na parterze budynku wielorodzinnego w inwestycji "zielony Bulwar". Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł85,60 m² 11 448,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro verto nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal przy ul. Klonowa 67 w apartamentowcu z 2019 roku nadający się na działalność usługową, handlową lub biuro. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Krasocin

Krasocin,świętokrzyskie

1 300 000 zł396 m² 3 283,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 395,93 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 900 m2 w centrum Krasocina. Obiekt w stanie surowym otwartym do wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Krasocin

Krasocin,świętokrzyskie

1 300 000 zł396 m² 3 283,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 1 Maja

Krasocin,świętokrzyskie

27 355 zł105 m² 260,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie Syndyk masy upadłości ogłasza na sprzedaż: 1) Udział wynoszący części w prawie własności nieruchomości gruntowej położonej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij